Kontakt.

Det var inte en miniräknare som fullbordade den första månlandningen, även om tekniken som användes var motsvarande. Ingalunda kommer en knapp i en app föra dina affärer framåt. Trots all digital revolution och utveckling av smarta tjänster inom ekonomi är det först när människa möter människa som man kan göra affärsmässig skillnad. I kontaktlistan nedan bjuder vi på rätt ingång redan från början. Vi hörs snart! 

 

. . .

 

Hitta din framtid här.

 

För oss betyder närvaron allt. Den är avgörande för hur vi utvecklar våra kunder, men också hur vi är mot varandra.Vi är ständigt på jakt efter nya bra människor att driva utvecklingen tillsammans med. Speciellt i en tid då vi expanderar inom olika områden och på olika marknader. Klicka dig vidare här ifall du vill anmäla dig i vår kandidatbak, eller om du är nyfiken på vilka tjänster som finns lediga. Hoppas du hittar något som något kittlar. Då är chansen stor att det är dig vi letar efter.

 

 

Redovisning

Linda Persson
040 – 664 24 42
linda.persson@resursgruppen.se

Revision

Per Mattisson
040 – 664 24 46
per.mattisson@resursgruppen.se

Lön & HR

Emma Jönsson
046 – 210 00 57
emma.jonsson@resursgruppen.se

Interim

Charlotte Svanholm Jepson
040 – 664 24 33
charlotte.jepson@resursgruppen.se

Outsourcing

Charlotte Svanholm Jepson
040 – 664 24 33
charlotte.jepson@resursgruppen.se

Affärsrådgivning

Bengt R Andersson
040 – 664 24 44
bengt.andersson@resursgruppen.se

Byråchef

Bengt R Andersson
040 – 664 24 44
bengt.andersson@resursgruppen.se

Marknadsansvarig

Bengt R Andersson
040 – 664 24 44
bengt.andersson@resursgruppen.se

IT-ansvarig

Niklas Andersson
08 – 409 070 03
niklas.andersson@resursgruppen.se

Kontorschef, Stockholm

Gabriel von Mecklenburg
08 – 409 070 01
gabriel.mecklenburg@resursgruppen.se

Kontorschef, Lund

Anna Jönsson
046 – 210 00 54
anna.jonsson@resursgruppen.se

Kontorschef, Göteborg

Vakant
040 – 664 24 44
bengt.andersson@resursgruppen.se

Kontorschef, Skanör

Annika Andersson
040 – 47 01 10
annika.andersson@resursgruppen.se

Kontorschef, Malmö

Linda Persson
040 – 664 24 42
linda.persson@resursgruppen.se