Kontakt.

Det var inte en miniräknare som fullbordade den första månlandningen, även om tekniken var motsvarande. Ingalunda kommer en knapp på internet någonsin föra dina affärer framåt. Trots all digital revolution och utveckling av smarta tjänster inom ekonomi är det först när människa möter människa som man kan göra affärsmässig skillnad. Här nedan bjuder vi på rätt ingång redan från början. Vi hörs snart! 

Redovisning

Linda Persson
040 – 664 24 42
linda.persson@resursgruppen.se

Revision

Per Mattisson
040 – 664 24 46
per.mattisson@resursgruppen.se

Lön & HR

Emma Jönsson
046-210 00 57
emma.jonsson@resursgruppen.se

Interim

Anders Holmqvist
031 – 788 90 02
anders.holmqvist@resursgruppen.se

Outsourcing

Charlotte Svanholm Jepson
040 – 664 24 33
charlotte.jepson@resursgruppen.se

Affärsrådgivning

Bengt R Andersson
040 – 664 24 44
bengt.andersson@resursgruppen.se

Byråchef

Bengt R Andersson
040 – 664 24 44
bengt.andersson@resursgruppen.se

Marknadsansvarig

Bengt R Andersson
040 – 664 24 44
bengt.andersson@resursgruppen.se

IT-ansvarig

Niklas Andersson
08 – 409 070 03
niklas.andersson@resursgruppen.se

Kontorschef, Stockholm

Gabriel von Mecklenburg
08 – 409 070 01
gabriel.mecklenburg@resursgruppen.se

Kontorschef, Lund

Anna Jönsson
046 - 210 00 54
anna.jonsson@resursgruppen.se

Kontorschef, Göteborg

Anders Holmqvist
031 – 788 90 02
anders.holmqvist@resursgruppen.se

Kontorschef, Skanör

Annika Andersson
040 – 47 01 10
annika.andersson@resursgruppen.se

Kontorschef, Malmö

Linda Persson
040 – 664 24 42
linda.persson@resursgruppen.se